Graftek A.Ş. 1988 yılından beri sektörünün lideri markalarının "Türkiye Distrübütörü" ve "Türkiye Yetkili Servisi" olarak hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde distribütörlüğü bulunan firmalarla ilgili bilgilere ve ürünlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz:

 

Trimble

Tamamı NASDAQ piyasasında işlem gören halka açık Trimble Navigation International, gelişmiş konumlama merkezli teknolojileri üreten ve dünyada 150 ülkede faaliyet gösteren küresel bir şirkettir.

Trimble, GPS olarak bilinen teknolojiyi, çok geniş alanda lazer, optik, inertial teknolojilerle entegre eden, bu teknolojileri ve yazılımlarını üreten, kablosuz haberleşme  teknolojileri ile birleştiren ve komple çözümler sunan bir  yapıdır.

35 yıldır dünyada 1000’in üzerinde patente sahip olan Trimble, konumlama teknolojisinde stratejik buluşlara imza atmış ve atmaktadır.

Markanın ürünlerini inceleyin >
Kongsberg

Kongsberg, navigasyon, deniz otomasyonu, dinamik konumlama, deniz altı ölçme ve inşaatı, uydu konumlama gibi yüksek teknolojili ürünler geliştirmektedir. Ayrıca deniz teknolojisi ile ilgili, anahtar teslimi ve tersane endüstrisine çözümler önermektedir.

Markanın ürünlerini inceleyin >
EGHAS

Eghas , Graftek tarafından 1984 yılından beri geliştirilen, harita üretim yazılım paketidir. Klasik haritacılık ve halihazır üretimin dışında, yol-kanal projelendirmesi, kübaj hesabı ve açık ocak maden modülleri de bulunmaktadır.

Markanın ürünlerini inceleyin >
Spectra Precision

Spectra Precision inşaat piyasasına kaliteli ürünler sunan oldukça eski bir markadır. Spectra Precision, döner lazer, lazer alıcı, yeraltı lazerleri, noktasal ve çizgisel lazerler, mesafe ölçerler gibi çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Markanın ürünlerini inceleyin >
Seco

Seco, dünyanın en büyük harita ve küresel konumlama ekipmanı aksesuar üreticilerinden biridir. 1977’de kurulan firma, ürünlerinin kalitesi ve her türlü duruma ve koşula uygun aksesuar çözümleri sunmasıyla sektörde kaliteli ve yenilikçi bir yer edinmiştir.

Markanın ürünlerini inceleyin >

Optimal-Ranging

Optimal Ranging, yer altı ve deniz altı boru/kablo takip sistemleri üzerine uzmanlaşmış bir Amerikan firmasıdır. Trimble ürünleriyle beraber kullanılan tarama sistemleri, tespit sistemlerine yenilikçi bir yaklaşım geliştirerek taranan altyapının üstünde bulunmaya gerek kalmadan 3 boyutlu konumlama sağlamaktadır.

Markanın ürünlerini inceleyin >
Delair

Profesyonel İnsansız Hava Araçları (İHA) lideri olan DELAIR, endüstrilerin bilinçli kararlar almalarına yardımcı olmak için hava görüntüleri tabanlı veri sağlamaktadır.

Uzun menzilli İHA imalatında ve veri işlemede uzman olan DELAIR, veri ediniminden işletme analizine kadar baştan-sona çözümler sunmaktadır. 2011 yılında kurulan DELAIR, 80'den fazla ülkede temsil edilmektedir ve tarım, geomatik, ulaşım, elektrik, petrol ve gaz, madencilik ve güvenlik gibi çeşitli sektörlerde uzmanlaşmış çözümlerle 100'den fazla küresel çalışana sahiptir.

Markanın ürünlerini inceleyin >
Microdrones

Dünya çapında Amerika, Kanada, Fransa ve Meksika’da, 80’den fazla yetenekli insanın daha üst düzeyde ürünler üretmek için çalıştığı Microdrones, bu endüstride gittikçe büyümeye devam etmektedir. 2016 yılı sonunda, Trimble, Microdrones ve Delair-Tech dünya çapında drone’lar ve sabit kanatlı İHA’lar için ortak çalışmaya karar verdiler. Bunun devamı olarak Delair-Tech ve Microdrones ortak yazılım kullanan tüm ürün gruplarını içeren, farklı cihazlar ile donatılan İHA’lar üretildi. Bugün bu birliktelik ticari İHA endüstrisinde, dünyanın en büyük araştırma ve geliştirme gücünü temsil etmektedir.

2017 yılında Microdrones ’un en büyük drone’u olan, 5kg’a kadar yük taşıyarak, 45 dakika havada kalabilen Md-4-3000 üretildi. Bugün Microdrones, örneğin doğrudan georeferanslı ve Lidar içeren ürünler gibi, inovasyon olarak en gelişmiş teknolojileri entegre ederek, ticari İHA konusunda liderliğini sürdürmektedir.

Markanın ürünlerini inceleyin >
Müller Elektronik

375'ten fazla çalışanı ile Müller Elektronik, traktör, biçerdöver, ekim makineleri gibi bir çok ekipmana elektronik kontrol ünitesi (ECU) geliştirerek üreten, hassas tarımda öncü ve lider bir firmadır. Müller, markadan bağımsız olarak tek bir terminal ile birden çok ekipmanın ve makinanın kontrol edilmesini sağlayan ISOBUS haberleşme protokolünün geliştirilmesinde anahtar bir rol oynamıştır. Müller tarafından geliştirilen ekipman kontrol çözümleri, lider tarım OEM markaları ve satış sonrası çözümlerde büyük bir pazar payına sahiptir.

Markanın ürünlerini inceleyin >
GeoCue

GeoCue Group Inc. 2003 yılından beri kullanıcıların başarılı veri toplama, işleme ve yönetim elde etmelerine yardımcı olmak için LiDAR ve drone haritalama için yazılım, donanım, eğitim, destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

GeoCue, Amerika'daki kinematik LiDAR haritalama işleme araçlarının en büyük tedarikçilerinden biridir. LP360 yazılımı, nokta bulutu verilerinden yararlanmak için dünyanın en yaygın kullanılan aracıdır.

2014 yılında GeoCue Group, yüksek doğrulukta haritalama için küçük insansız hava sistemlerini kullanmaya odaklanan bir bölüm başlattı. LiDAR ve fotogrametrideki uzmanlığımızdan yararlanarak, haritacılara ve geomatik uzmanlarına coğrafi veri çıkarımı için heyecan verici araçlar sağlayarak pazara yeni ürünler sunmaya devam etmektedir. GeoCue ürünleri yüksek doğrulukta DOT çalışmasına kadar drone haritalama için eksiksiz donanım ve yazılım çözümleri sunmaktadır.

Markanın ürünlerini inceleyin >